econtrol.cz - tvorba webových stránek

Domény & Webhosting

K umístění www stránek na internet jsou potřeba dvě věci - vhodně zvolená doména a kvalitní webhostingový server. Zajistíme obojí - poradíme Vám s výběrem doménového jména a zajistíme pro Vás optimální webhosting.

Internetové domény

Doména je Vaše "internetová adresa" - všichni zájemci budou navštěvovat Vaše stránky právě prostřednictvím této adresy. Proto je vhodné věnovat správnému výběru domény pozornost. V případě výběru domény Vás na možné problémy upozorníme, pomůžeme s výběrem vhodného názvu pro doménu a zajistíme jeho zaregistrování.

Doména se zapisuje pomocí částí, oddělených tečkou. Nejdůležitější částí je vlastní název domény a národní / nadnárodní část domény. Název domény může být vybrán libovolně, smí však obsahovat jen určité znaky (mj. bez české diakritiky) a nesmí být již registrován jiným majitelem. Česká národní doména má tvar .cz a byla přidělena pro české stránky. Nadnárodní domény jsou použitelné obecně, vhodnost jejich použití definuje anglický překlad: .com (commerce), .net (network), .org, (organization) .info (information), .biz (business) apod. (počet domén se neustále rozšiřuje).

Registrace domény je zpoplatněna administrativním poplatkem. Poplatek se hradí při registraci domény a následně periodicky jednou ročně - tomuto úkonu se říká prodloužení domény. Ceny registrací a prodlužování domén naleznete v ceníku.

webhosting - ilustrační obrázek

Webhosting

Webhosting je služba, nezbytná pro umístění www stránek na internet. Variant Webhostingu nabízíme několik, liší se technickými parametry, dostupnými službami a také cenou. Přehled programů naleznete v ceníku, s výběrem vhodného programu Vám samozřejmě poradíme.

Technické parametry serverů:
  • servery jsou připojené přímo k páteřní síti českého internetu (10Gbps)
  • servery mají vynikající zahraniční konektivitu (10Gbps)
  • servery jsou monitorovány 24 hodin denně
  • servery jsou pravidelně zálohovány
  • používáme sofistikovaný systém proti šíření nevyžádané pošty

Při poskytování webhostingu klademe důraz na spolehlivost, bezpečnost a individuální přístup.

Sledování návštěvnosti

U všech webhostingových programů nabízíme program na podrobné sledování návštěvnosti. Kromě statistických údajů o návštěvnosti stránek (časové souvislosti, objem přenesených dat apod.) lze získat také seznam konkrétních stránek, ze kterých byly Vaše stránky navštíveny.

V případě návštěv z internetových vyhledávačů zaznamenávají statistiky i vyhledávané fráze, takže je na základě získaných údajů možné ověřit i kvalitu provedené SEO optimalizace.

 
26/01´15
Publikovány www stránky Vedžat. Více informací v sekci reference.
01/10´14
Od 1.10.2014 jsme změnili označení našich webhostingových programů. Všechny změny naleznete v ceníku. Stávajícím zákazníkům jsme nové, cenově výhodnější tarify, přiřadili automaticky.
03/09´14
Publikovány www stránky Jana Herotová. Více informací v sekci reference.
15/08´14
Publikovány www stránky KOLA & ELEKTROKOLA. Více informací v sekci reference.
 
econtrol.cz - tvorba www stránek

Hlavní kontakty:

telefon: +420 608 321 300
e-mail: info@econtrol.cz
web: www.econtrol.cz
 
Další kontakty
 


Rychlé odeslání zprávy:

Jméno a příjmení:

Váš telefon: *

Váš e-mail: *

Text zprávy:

opište ověřovací kód opište ověřovací kód opište ověřovací kód  =>
 
* Povinný údaj
 
Reklama:   hliníkové pergoly   |   studium v zahraničí   |   masáže   |   autobusová doprava   |   palety   |   rolety   |   vytapeni.cz