econtrol.cz - tvorba webových stránek

Internetové aplikace

Na míru vytvoříme jakoukoliv internetovou aplikaci, ať již požadujete jednoduchý rezervační systém pro Váš penzion, aplikaci pro prodej zboží na internetu (e-shop) či systém pro řízení obchodních případů (CRM).

Ceny běžně používaných aplikací (redakční systém, e-shop apod.) a ceny podpůrných modulů (diskuzní fórum, novinky apod.) naleznete v sekci Ceník.

Vývoj aplikací, speciální aplikace

vývoj speciálních aplikací - ilustrační obrázek

Kromě standardních internetových aplikací a rozšiřujících modulů nabízíme také vývoj speciálních aplikací a realizace individuálních úprav dle specifikací a potřeb klienta.

Příkladem speciální úpravy aplikace může být realizace propojení e-shopu se skladovým a fakturačním systémem nebo automatické vkládání vodotisku do obrázků ve fotogalerii.

Vývoj speciální aplikace je na místě v případě, že není možné jednoduše upravit standardní aplikaci či modul, neboť jsou požadavky na funkce příliš odlišné. Příkladem takového požadavku může být například řízení či monitorování různých vzdálených procesů, jako je zabezpečení a ostraha objektů, monitoring teploty, výšky hladiny a dalších fyzikálních procesů či veličin.

Pro ovládání, řízení a měření popsaných procesů nabízíme též vývoj a výrobu potřebného hardwarového vybavení. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Slovníček pojmů
slovníček pojmů / internetové aplikace
  • redakční systém - umožňuje uživatelsky vytvářet a aktualizovat obsah www stránek, jako jsou např. ceníky, novinky apod. Proti neoprávněným úpravám stránek je přístup chráněn autorizací.
  • e-shop - internetová aplikace zaměřená na nabídku a prodej zboží přes internet. Je-li dobře provedena optimalizace e-shopu pro vyhledávače (SEO), navštíví e-shop i ti zákazníci, kteří hledají zboží ve vyhledávačích.
  • CRM (Customer Relationship Management) - aplikace pro optimalizaci a řízení podnikových procesů, sdílení obchodních dat a řízení logistiky. CRM využívají většinou firmy s větším počtem obchodních případů.
 
26/01´15
Publikovány www stránky Vedžat. Více informací v sekci reference.
01/10´14
Od 1.10.2014 jsme změnili označení našich webhostingových programů. Všechny změny naleznete v ceníku. Stávajícím zákazníkům jsme nové, cenově výhodnější tarify, přiřadili automaticky.
03/09´14
Publikovány www stránky Jana Herotová. Více informací v sekci reference.
15/08´14
Publikovány www stránky KOLA & ELEKTROKOLA. Více informací v sekci reference.
 
econtrol.cz - tvorba www stránek

Hlavní kontakty:

telefon: +420 608 321 300
e-mail: info@econtrol.cz
web: www.econtrol.cz
 
Další kontakty
 


Rychlé odeslání zprávy:

Jméno a příjmení:

Váš telefon: *

Váš e-mail: *

Text zprávy:

opište ověřovací kód opište ověřovací kód opište ověřovací kód  =>
 
* Povinný údaj
 
Reklama:   hliníkové pergoly   |   studium v zahraničí   |   masáže   |   autobusová doprava   |   palety   |   rolety   |   vytapeni.cz